Tento web využíva na poskytovanie služieb, uľahčenie použitia, analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory cookies. Používaním webu vyjadrujete súhlas s použitím cookies.

NOVINKY

arr3Objednávky koloidného striebraVážený zákazník, vzhľadom k enormnej dopytu po koloidnom striebru budeme objednávky expedovať... arr3Prí nákupe nad 190 Eur doprava zadarmo.Pri nákupe nad 190 EUR je doprava zadarmo (pri platbe vopred na bankový účet).... arr3Darčekové poukazyNové darčekové poukazy, ktoré sú ideálne darčekom pod vašich blízkych. Môžete si zvoliť ľubovoľnú...

TOVAR V AKCII

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Vela 40% Ide to 21% Nie príliš 19% Vôbec 21%

NAJPREDÁVANEJŠÍObjednávky koloidného striebra

Vážený zákazník, vzhľadom k enormnej dopytu po koloidnom striebru budeme objednávky expedovať postupne v poradí, v akom nám dorazili v termíne od 27. 3. 2020. Všetky doteraz vytvorené objednávky na striebro sú platné a budú vybavené. Žiadame zákazníkov, aby mali s expedíciou tohto produktu trpezlivosť. O novinkách v tejto súvislosti vás budeme informovať e-mailom a tu na e-shope. Prosíme, nekontaktujte nás telefonicky. Ďakujeme za vašu ústretovosť.

Vaša Superpotravina.cz

 

ZTBmNzViM